Vores medarbejdere

 

MØD VORES MEDARBEJDERE


Vi har branchens bedste folk og det er vi stolte af! Vi arbejder på tværs af vores producenter i norden og bruger hinanden på tværs af landegrænserne. Her ser du vores medarbejdere på det danske kontor.

Thomas Skovgaard Andersen
Country Manager
+45 42 55 54 43
E: thomas.andersen@infinigate.dk
Anders Christian Pedersen
Technical Sales Expert
+45 31 32 29 59
E: anders.pedersen@infinigate.dk

Flemming Christensen
Key Account Manager
+45 22 10 52 06
E: flemming.christensen@infinigate.dk

Jacob Belvedere Christensen
Order Admin
+45 21 14 01 60
E: Jacob.christensen@infinigate.dk

Jesper Bach
Security System Engineer
+45 21 14 07 70
E: jesper.bach@infinigate.dk

Trine Cortz
Business Development Manager
+45 41 78 65 15
E: trine.cortz@infinigate.dk

Eva Refnov
External Marketing Consultant
+45 40 11 81 77
E: infinigate@demaan.dk

Er du vores næste medarbejder?
Vi hører gerne fra dig hvis du mener du passer ind i vores medarbejderprofil.

Læs mere

Er du vores næste medarbejder?