Vores medarbejdere

Vi har branchens bedste folk og det er vi stolte af! Vi arbejder ofte på tværs af landegrænserne i norden omkring vores producenter og bruger hinandens kompetencer. Her ser du vores medarbejdere på det danske kontor.

Fredrik Johansson

Interim Country Manager
+47 95 96 58 68

E: fredrik.johansson@infinigate.no

Trine Cortz

Business development Manager
+45 41 78 65 15

E: trine.cortz@infinigate.dk

Flemming Christensen

Key Account Manager
+45 22 10 52 06

E: flemming.christensen@infinigate.dk

Jacob Belvedere Christensen

Order Admin
+45 21 14 01 60

E: Jacob.christensen@infinigate.dk

Jesper Bach

Security Systems Engineer
+45 21 14 07 70

E: jesper.bach@infinigate.dk

Martin Therming

Business Development Manager
+45 42 67 14 44

E: martin.therming@infinigate.dk

Hanna Lidal

Marketing Norway & Denmark

+47 41 67 93 06

E: hanna.lidal@infinigate.no

Ledig stilling

Vi søger lige nu en Business Development Manager - er det dig?

Læs mere

Er du vores næste medarbejder?

Vi hører gerne fra dig hvis du mener du passer ind i vores medarbejderprofil.

Læs mere