+45 70 20 56 56 Man-Tors 8.30-16.30 | Fre 8.30-16.00

Medarbejdere

 

MØD VORES MEDARBEJDERE


Vi har branchens bedste folk og det er vi stolte af! Vi arbejder på tværs af vores producenter i norden og bruger hinanden på tværs af landegrænserne. Her ser du vores medarbejdere på det danske kontor.

Carsten Egeberg
Managing Director Denmark
+45 22 10 52 12
Email: carsten.egeberg@infinigate.dk
Anders Christian Pedersen
Technical Sales Expert
+45 31 32 29 59
Email: anders.pedersen@infinigate.dk

Flemming Christensen
Key Account Manager
+45 22 10 52 06
Email: flemming.christensen@infinigate.dk

Lis Odgaard-Nielsen
Sales and Operation Coordinator
+45 21 14 01 60
Email: lis.nielsen@infinigate.dk

Jesper Bach
Security System Engineer
+45 21 14 07 70
Email: jesper.bach@infinigate.dk

Trine Cortz
Business Development Manager
+45 41 78 65 15
Email: trine.cortz@infinigate.dk

Eva Refnov
External Marketing Consultant
+45 40 11 81 77
Email: infinigate@demaan.dk

Jonas Larsen
Intern IT & Communication
+45 31 57 14 86
Email: jonas.larsen@infinigate.dk

Er du vores næste medarbejder?