+45 70 20 56 56 Man-Tors 8.30-16.30 | Fre 8.30-16.00

Medarbejdere

 

MØD VORES MEDARBEJDERE


Vi har branchens bedste folk og det er vi stolte af! Vi arbejder på tværs af vores producenter i norden og bruger hinanden på tværs af landegrænserne. Her ser du vores medarbejdere på det danske kontor.

Thomas Hagelid
Nordic Director
+47 90 63 70 00
Email: thomas.hagelid@infinigate.no

Carsten Egeberg
Managing Director Denmark
+45 22 10 52 12
Email: carsten.egeberg@infinigate.dk

Flemming Christensen
Key Account Manager
+45 22 10 52 06
Email: flemming.christensen@infinigate.dk

Anders Christian Pedersen
Technical Sales Expert
+45 31 32 29 59
Email: anders.pedersen@infinigate.dk

Jesper Bach
Security System Engineer
+45 21 14 07 70
Email: jesper.bach@infinigate.dk

Lis Odgaard-Nielsen
Sales and Operation Coordinator
+45 21 14 01 60
Email: lis.nielsen@infinigate.dk

Eva Refnov
External Marketing Consultant
+45 40 11 81 77
Email: infinigate@demaan.dk

Er du vores nye medarbejder?

Er du vores nye medarbejder?